Grafiki do wykorzystania: Instastory

Grafiki do wykorzystania: Facebook

Pobierz swój numer startowy!

Ogólny opis akcji

Wspólny głos biegaczy dla Ogólnopolskiej zbiorki na walkę z Covid-19 – Wspieramy polską służbę zdrowia. Do naszego życia powoli wraca normalność, a w szpitalach i ośrodkach opieki ciągle trwa walka z epidemią. Ci którzy stoją na pierwszej linii frontu dalej potrzebują naszego wsparcia w codziennych zmaganiach z wirusem. Biegacze już wielokrotnie pokazali swoje wielkie serce biorąc udział w niezliczonej ilości akcji charytatywnych podczas biegów lub indywidualnych inicjatyw.

Zapraszamy Was do akcji, która pozwoli zmobilizować się do pokonania własnych granic, pokaże jak dużą społecznością jesteśmy i jak silny jest nasz wspólny głos! Zapisz się na bieg Charity Activity Run i weź udział w Charity Activity Challenge! 100% wpisowego zostanie przekazane do skarbonki “Biegacze dla polskiej służby zdrowia” na siepomaga.pl  Zebrana kwota zostanie przeznaczona na zakup sprzętu dla polskich szpitali.

Dowiedz się więcej i dołącz do akcji na: https://charity-activity.com/

Szczegółowy opis akcji

#CharityActivityChallenge

1. Wyzwanie
Każdy wybiera swój własny dystans z którym chce się zmierzyć. Nie liczy się czas realizacji – masz na to cały długi weekend 9-12 lipca, więc może to być np. najdłuższy bieg w życiu, a może liczba kilometrów odpowiadająca Twojemu wiekowi? Ważna dla Ciebie data, którą chcesz uczcić? Pomysłów może być tyle ilu jest biegaczy! Nie ma ograniczeń – można puścić wodze fantazji!
Szukasz inspiracji? Zobacz wyzwania naszych ambasadorów: https://charity-activity.com/

2. Zapisy
Zapisujesz się na bieg tak jak robiłeś to zawsze do tej pory na standardowym biegu. Wpisowe 10 zł w 100% zostanie przekazane na ogólnopolską zbiórkę pieniędzy prowadzoną przez biegaczy “Wspieramy polską służbę zdrowia” na siepomaga.pl w celu wsparcia walki z Covid – 19
Link do zapisów: https://zapisy.pomiar-czasu.pl/charity-activity-run-pobiegn…

3.CharityActivityChallenge
Pokaż swój udział i podziel się wyzwaniem oznaczając zdjęcia:
#charityactivity
#charityactivityrun
#charityactivitychallenge
#biegaczedlasluzbyzdrowia

Wyzwij 3 znajomych do udziału w akcji – im więcej biegaczy tym więcej zebranych pieniędzy na cel charytatywny!

4. Aktywność
Start – dowolny dzień i godzina w długi weekend od 9 do 12 lipca 
Meta – najpóźniej 12 lipca o północy

Jesteś biegaczem? To nominujemy właśnie Ciebie! Wrzuć info o dołączeniu do wydarzenia w swoich social mediach! Niech akcja rozejdzie się po całej Polsce – razem możemy wybiegać wiele dobrego!

Instagram